Haber Detayı
10 Mart 2022 - Perşembe 14:28 Bu haber 534 kez okundu
 
Türk Yerel Hizmet Yeni Genel Başkanı Erden’den Demirtaş’a Ziyaret
Türk Yerel Hizmet Sen Genel Başkanlığına seçilen Tuncay Erden, Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Demir ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Türk Yerel Hizmet Yeni Genel Başkanı Erden’den  Demirtaş’a Ziyaret

Samsun Şube Başkanı Osman Yağmur ve sendika temsilcilerinin de katıldığı ziyarette Genel Başkan Erden, Başkan Necattin Demirtaş’açalışanlara verdiği  desteklerden dolayı teşekkür etti.


“Bizler her zaman emeğin ve emekcinin yanındayız”

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve Türk Yerel Hizmet Genel Başkanı Tuncay Erden’e ve yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,”İlkadım’da zorlu bir yapı teslim almamıza rağmen  hizmet şartlarımızı iyi noktaya getirdik. Emeğin ne demek olduğunu çok iyi biliyorum. Görevimizi layığıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Hep birlikte zorlu zamanlardan geçtik.  Her ne kadar farklı algılar oluşturulmaya çalışılsa da ekonomik durumumuzu düzeltip geride kalan yıllarımızı hizmet ve projelerimizle taçlandıracağız. Bizler her zaman sizlerin yanındayız” dedi.

 

Ziyaretin sonunda Türk Yerel Hizmet Genel Başkanı Tuncay Erden,İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a günün anısına işlemeli Türk Bayrağı takdim etti.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: Türk, Yerel, Hizmet, Yeni, Genel, Başkanı, Erden’den, , Demirtaş’a, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı