Haber Detayı
10 Şubat 2020 - Pazartesi 14:14 Bu haber 951 kez okundu
 
YEDAŞ, AR-GE Projelerini EPDK’ya Sunacak
YEDAŞ’ın Ar-Ge Proje Yarışması’nda birinci seçilen proje Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’ya sunulacağı öğrenildi
BİLİM-TEKNOLOJİ Haberi
YEDAŞ, AR-GE Projelerini EPDK’ya Sunacak

YEDAŞ tarafından düzenlenen ve üst yönetim tarafından yapılan değerlendirmede ‘Çift Sekonderli Direk Tipi Dağıtım Trafosu Geliştirme Projesi’  birinci, ‘CBS'de Kamuşlatırma ve Mülkiyet Durum Analizi Projesi’  ikinci,  ‘Temassız Sayaç Okuma Projesi’ üçüncü oldu.

.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş.(YEDAŞ) Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, “Günümüzün rekabetçi koşullarında sürdürülebilir başarının sırrı, yenilikçi düşünce, değişim-gelişim ve yeni teknolojiye sahip olmaktan geçmektedir. Bu sürecin anahtarı ise Ar-Ge çalışmalarına verdiğiniz önemdir. YEDAŞ olarak, kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi sunmak ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmak istiyoruz. Avrupa’da kullanılan elektriğin aynı şekilde bölgemizde de kullanılması için yatırımlarını gerçekleştiren YEDAŞ, tüm tecrübesi ve bilgisiyle, kısa sürede Avrupa standartlarını yakalamıştır. YEDAŞ, tüm paydaşlarıyla birlikte, yön birliği içerisinde ortak sinerji oluşturarak, müşteri memnuniyeti odaklı bir yönetim modeli sergileyerek Ar-Ge çalışmalarına da yatırım yapmaktadır.” şeklinde konuştu.

Dereceye giren proje sahiplerine ödüllerini takdim eden Genel Müdür Bora, Ar-Ge ekibini kutlayarak başarılarının devamını diledi.

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: YEDAŞ,, AR-GE, Projelerini, EPDK’ya, Sunacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı