Haber Detayı
13 Kasım 2019 - Çarşamba 10:52 Bu haber 1413 kez okundu
 
YEDAŞ Elektrik Teknisyenlerini Bilgilendirdi
YEDAŞ, hizmet bölgesinde bulunan elektrik teknisyenleri odası üyeleri ile bir araya gelerek EDAŞONLİNE sistemi ilgili bilgilendirme toplantısı düzenledi.
BİLİM-TEKNOLOJİ Haberi
YEDAŞ Elektrik Teknisyenlerini Bilgilendirdi

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel müdürlük binasında yapılan toplantıya Türkiye Elektrik Elektronik ve Teknisyenleri , Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı,  Samsun, Ordu, Çorum, Amasya ve Sinop Oda Başkanları ve beraberinde bölgede hizmet veren elektrikçiler katıldı.

 

YEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Hasan Yasir BORA ve üst düzey yöneticilerin hazır bulunduğu toplantıda, şirketin sorumluluk alanında yürütülen süreçlerden; proje onayları, bağlantı başvuruları ve yeni tesis kabul işlemleri ve yaşanan sorunların konuşuldu,  karşılıklı görüş ve öneriler paylaşıldı.

 

EDAŞONLİNE Hakkında Bilgi Verildi

 

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkililerinin sunumu ile başlayan toplantıda, proje onay, bağlantı ve yeni tesis kabul süreçlerinin online olarak yürütüldüğü EDAŞONLİNE sistemi ilgili geliştirmeler başta olmak üzere; ilgili mevzuatların uygulamaları, Bağlantı başvurusu süreleri, fen adamlarının yetkileri, bağlantı projeleri onayları ve bölgedeki elektrikçilerin uygulamaları konularında karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. Genel Müdürü Hasan Yasir BORA, hizmet performanslarını artırmak için mevzuatı göz önünde bulundurarak bölgenin gelişen ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen sistem kurulduğunu belirterek, yapılan toplantıda görüşülen konular ile bu sistemin daha da geliştirilerek tüm tüketicilere kaliteli ve hızlı hizmetin sunulması için çalışmalara sıkı bir şekilde devam edileceğinin altını çizdi.

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: YEDAŞ, Elektrik, Teknisyenlerini, Bilgilendirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı