Haber Detayı
18 Nisan 2022 - Pazartesi 17:03 Bu haber 176 kez okundu
 
Yeni Bafra Hükümet Konağı İnşaatında sona yaklaşıldı
Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) tarafından yürütülen ve inşa çalışmalarına2020 yılı Mart ayında başlanan yaklaşık 25 milyon TL bedelli yeni Bafra Hükümet Konağının inşaatı devam ediyor.
YEREL YÖNETİM Haberi
 Yeni Bafra Hükümet Konağı İnşaatında sona yaklaşıldı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı Toplamda 11.495 m² inşaat alanı olacak şekilde projelendirilen ve bugünitibarıyla yaklaşık 85fiziki gerçekleşme oranı yakalanan4 katlı yeni hükümet konağıyla ilgili bir açıklama yaptı.

 

Vali Dağlı, “Bafra ilçemizde 13.029 m2 arsa alanı içerisinde inşaatı devam eden Hükümet Konağı, hemen bitişiğinde Kızılırmak Nehri kenarına yapılacak olan Millet Bahçesi ve spor tesisleriyle bütünleşerek Bafra ilçemize yeni bir çehre kazandıracak. Mimarisi ve estetiğiyle Bafra’ya yakışan bir yapı olarak ön plana çıkan Hükümet Konağı, tamamlandığında farklı yerlerdeki hizmet birimlerini de tek bir çatı altında toplayarak, modern yapısı ve teknolojik  alt yapısıyla vatandaşlarımıza daha kaliteli, hızlı ve etkin hizmet sunulmasına katkı sağlayacaktır.

Vatandaşlarımızın çok daha konforlu bir ortamda iş ve işlemlerini halledebileceği yeni Hükümet Konağının Bafra ilçemize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum.dedi.

 

 

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: , Yeni, Bafra, Hükümet, Konağı, İnşaatında, sona, yaklaşıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı