Haber Detayı
29 Mart 2021 - Pazartesi 13:03 Bu haber 775 kez okundu
 
YEPAŞ “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi”ni imzaladı.
YEPAŞ, EFQM Mükemmellik Modeli kapsamında “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi”ni imzaladı.
EKONOMİ Haberi
YEPAŞ “Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi”ni imzaladı.

 Operasyonlarında iyileştirme, uyum, yeni projeleri, modernizasyon hedeflerini gerçekleştiren YEPAŞ, EFQM Mükemmellik Modeli ‘Ulusal Kalite Hareketi İyi Niyet Bildirgesi’ni imzalayarak, sürekli iyileştirme anlayışını bir adım öteye taşıdı. Genel Müdür Arif AKŞAM’ınev sahipliğinde düzenlenen imza törenine; KalDer Genel Sekreteri Sabri Bülbül,KalDer Türkiye Mükemmellik Ödülleri Sekreteri Esra Karakaş Kurşun katıldı.

YEPAŞ Genel Müdürü AKŞAM, ‘’İyileştirmelere devam ederek KalDer "Mükemmellikte Kararlılık" belgesini alıp her yıl öz değerlendirme ile sürekli gelişim aracı olmayı ilke edinerek uzun vadede Türkiye Mükemmellik Ödülünü ve EFQM Kurumsal Mükemmellik Ödülünü almayı hedefliyoruz ve bu doğrultuda iş gerçekleşmelerimizi yapıyoruz’’ dedi.

Ulusal Kalite Hareketi'nin temelinde yatan düşünce ve yaşam kalitesi, etkileri itibariyle ise; yaşam kalitesinin sürekli zenginleştirilmesi, yükseltilmesi ve yenilenmesini içeriyor. İmzalanan bu bildirge ile KalDer, YEPAŞ’ın EFQM (European Foundation forQuality Management - Avrupa Kalite Yönetimi Vakfı)  Mükemmellik Modelini esas alarak öz değerlendirmeyi sürekli bir gelişim aracı olarak kullanmasını destekleyeceği ve bu bağlamda YEPAŞ, tüm çalışanlarında ortak bilinç yaratmak hedefiyle mükemmellik yolculuğu haritasını öncelikle Yöneticilerinin ve Proje Ekibinin yer aldığı KalDer ile gerçekleştirdiği programla duyurdu.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Birsen KALKAR
Etiketler: YEPAŞ, “Ulusal, Kalite, Hareketi, İyi, Niyet, Bildirgesi”ni, imzaladı.,
Yorumlar
Haber Yazılımı