Haber Detayı
26 Şubat 2022 - Cumartesi 15:14 Bu haber 1718 kez okundu
 
Zamunda Eğlence Krallığı'na Türkiye Birinciliği Ödülü
Samsun'da Lovelet Alışveriş Merkezi bünyesinde yer alan Zamunda Eğlence Krallığı, Türkiye 8. ATRAX Star Ödüllerinde "En Başarılı Alışveriş Merkezi Eğlence Alanı" ödülüne layık görüldü.
TURİZM Haberi
Zamunda Eğlence Krallığı'na Türkiye Birinciliği Ödülü

Türkiye’de eğlence sektörünün ilk ve tek yarışması "ATRAX Star Awards"da -Eğlence ve Rekreasyon Ödülleri” İstanbul Fuar Merkezi içerisinde düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

 

 Bu yıl sekizincisi düzenlenen tören kapsamında 13 kategoride 19 kurum ve kuruluş ödül alırken, "En Başarılı Alışveriş Merkezi Eğlence Alanı" kategorisinde, Karadeniz Bölgesi'nin ilk ve tek tema parkı Zamunda Eğlence Krallığı birincilik ödülüne layık görüldü.

 

Jüride, REKÇAD kurucu başkanı Prof. Dr. Bülent GÜRBÜZ, The Land Of Legends Theme Park Genel Müdürü Cem TUNA, İstanbul Akvaryum Kompleksi İcra Kurulu Üyesi Akvaryum Genel Müdürü Dilek Gamze ÇAPANOĞLU gibi Türkiye ve dünyada sektörün önde gelen isimleri yer aldı.

 

Ödülü Lovelet Alışveriş Merkezi Genel Müdürü Mustafa Süzen aldı. Mustafa Süzen, Zamunda Eğlence Krallığı'nın hem büyüklük hem de barındırdığı farklı etkinlik alanlarıyla Türkiye sınırları içerisinde eşsiz olduğun, Zamunda'nın sadece çocuklara özel bir alan değil, yediden yetmişe herkesin ilgisini çekebilecek farklı kategorileri bir araya getiren bir proje olduğunu belirtti.

 

Tüm bölge halkından ilgi gören bir eğlence merkezi haline gelen Zamunda Eğlence Krallığı çatısı altında 7 bin 500 metrekare üzerine yayılmış 13 farklı etkinlik alanı bulunuyor. İllüzyon sahnelerinin ve göz aldatmacalarının bulunduğu Hokkabaz, sanal gerçekliği ziyaretçilerle buluşturan ZamundaVR, Türkiye’nin en büyük Ters Evi Zamunda House, zeka oyunları ve çocukların zihinsel gelişimini destekleyen çalışmalarıyla Akademi, playstation tutkunlarına ev konforu sunan odalarıyla Zamunda Play, çocuklara hem robotik kodlamayı öğrenme, hem de iki metrelik dev robotları kullanma fırsatı veren Robolab, nesli tükenmiş hayvanları ve zamanımızın vahşi hayatını konuklarına sergileyen SafariPark, yüz metrekarelik kum havuzuyla Beach, çocukların doğum günlerini kutlayabilecekleri Party, yorulan konukların dinlenmeleri ve birer fincan kahve yudumlamaları için Tropi Cafe, Lasertag heyecanını bölgeye tanıtan CounterLaser  Zamunda Eğlence Krallığı’nda yeralıyor.

 

 

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Zamunda, Eğlence, Krallığı'na, Türkiye, Birinciliği, Ödülü,
Yorumlar
Haber Yazılımı