Haber Detayı
08 Ağustos 2016 - Pazartesi 16:50 Bu haber 1728 kez okundu
 
BAŞKAN KUL'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ
Terme Belediyesi personeli yeni yaşına giren Başkan Şenol Kul’a sürpriz bir doğum günü düzenledi.
- Haberi
BAŞKAN KUL'A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Terme Belediye personeli Belediye Başkanı Şenol Kul’a sürpriz doğum günü kutlaması hazırlayarak unutulmaz bir ana imza attı. 

Kendi doğum gününü kutlamak için başkanlık odasında toplanan belediye personelini ve üzerinde "Birlikte Nice Yıllara Başkanım" ifadesinin yer aldığı pastayı karşısında görünce şaşıran Başkan Kul, böyle bir sürprizi beklemediğini, bu durumun kendisini hem şaşırttığını hem de duygulandırdığını dile getirdi.

KUL’DAN TEŞEKKÜR
Belediye personeline teşekkür eden Kul yılların su gibi akıp gittiğini, ancak her yaşın ayrı bir güzelliğinin bulunduğunu söyledi.
Sürpriz karşısında mutluluğunu dile getiren Belediye Başkanı Şenol Kul, “Çalışma arkadaşlarıma, bu güzel jestlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlik ve beraberliğimiz daha da kuvvetlenerek, çalışmalarımıza da fazlasıyla yansır ve tekrar böyle güzel ve mutlu günde yine birlikte oluruz. Ekip işiyle beraber gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmaların temel mimarları olan değerli personelim ile birlik beraberlik içinde daha nice yılları geçirmeyi temenni ediyorum’ dedi.
Personel de Kul’a yeni yaşı için iyi dileklerde bulundu. Hatıra fotoğrafının çekilmesiyle kutlama programı sona erdi.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: BAŞKAN, KUL'A, DOĞUM, GÜNÜ, SÜRPRİZİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı