Haber Detayı
19 Temmuz 2016 - Salı 12:19 Bu haber 2608 kez okundu
 
DÜNDAR, “BU GÜNLER AYDINLIK YARINLARIN HABERCİSİ”
Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Belediye Meydanında toplananlara seslenerek, “Bu sıra dışı tarihi günler ve geceler aydınlık yarınların habercisidir.” dedi.
- Haberi
DÜNDAR, “BU GÜNLER AYDINLIK YARINLARIN HABERCİSİ”

Başkent Ankara ve İstanbul'da meydana gelen 'askeri kalkışma', sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Halkımızı meydanlara çağırıyoruz" çağrısı, Çarşamba'da da karşılık bulmaya devam ediyor. Belediye Meydanı'nda toplanan Binlerce Çarşambalı, AK Parti Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan ve Orhan Kırcalı, Çarşamba Kaymakam Vekili Terme Kaymakamı İlyas Gün, Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, İlçe Garnizon Komutanı Ramazan Ünal, İlçe Emniyet Müdürü Tuncer İğneli, İlçe Müftüsü Osman Karagöz ve AK Parti İlçe Başkanı Halit Doğan ile beraber demokrasi nöbeti tuttu.

 

DÜNDAR, “BÜYÜK DEVLET OLMANIN EKSİKLERİNİ GİDERECEĞİZ”

Yaşanan bu sıra dışı tarihi günler ve gecelerin aydınlık yarınların habercisi olduğunu kaydeden Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, “Değerli Çarşambalı hemşehrilerim 3 akşamdır vakarlı, onurlu ve cesaretli bu duruşunuz ve yoğun katılımlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi. “Yaşananlardan millet ve memleket adına büyük sonuçlar çıkararak yolumuza devam edeceğiz” şeklinde konuşan Başkan Dündar, sözlerine şöyle devam etti. “Türkiye artık 15 Temmuz öncesindeki Türkiye olmayacak. Büyük devlet olmanın, büyük Türkiye olmanın eksikliklerini bir bir gidereceğiz. Türkiye devletiyle milletiyle dimdik ayakta olarak çalışmaya devam edecek. Üretmeye devam edecek. Çarşamba İlçemizde aynı şekilde yerel yönetimiyle belediyesiyle ve bütün kurum ve kuruluşlarıyla çalışmaya devam edecek. Devletle millet arasındaki bu engeller kalkacak. Biz yeniden dünya üzerinde söz sahibi olan gelişmiş, büyümüş ve yer yüzüne adaleti ifade eden yeryüzüne hakkı ifade eden büyük Türkiye’nin yurttaşları olarak yolumuza devam edeceğiz. Bu sıra dışı günler, tarihi günler, bunun habercisidir. Bu geceler, aydınlık yarınların habercisidir. Sizlerin bu coşkusu, cesareti ve kararlılığıyla yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

 

Meydandakiler, darbe girişimini önlemeye çalıştıkları sırada şehit olanlar için gıyabi cenaze namazı kılarak dua etti

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: DÜNDAR,, “BU, GÜNLER, AYDINLIK, YARINLARIN, HABERCİSİ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı