Haber Detayı
30 Temmuz 2016 - Cumartesi 16:51 Bu haber 9014 kez okundu
 
Havza Kurt Köprü Yolu Yapılıyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Havza’da yapılan yatırımları incelemek üzere Havza’ya gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz tarihi Kurt Köprü’yü ziyaret etti.
TURİZM Haberi
Havza Kurt Köprü Yolu Yapılıyor


Kırsal Mahallelerde yapılmış beton yol çalışmalarını inceleyen ve devam eden projelerle ilgili çalışan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza’da Beyören, Mesüdiye, Sivirkese, Kocaoğlu,ve Kayabaşı Mahallelerini ziyaret etti.

Yılmaz köprü hakkında Havza Kaymakamı Alper Tanrısever ve Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’den bilgiler aldıktan sonra bir müddet köprüde incelemelerde bulundu.  
Havza Belediye Başkanı Murat İkiz tarihi köprünün Havza turizmi için önemli olduğunu belirterek; “Kurt Köprü yolu yapımına bu yıl başlandı. Yolun tamamlanması ile köprüye olan ulaşım kolaylaşacak.” Dedi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz; Havza’nın termal turizm ile adından her zaman söz ettirdiğini belirterek; “Bu köprünün de turizme kazandırılması ile Havza önemli bir değer daha kazanmış olacak.” Dedi.
Yılmaz’a Samsun Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Nihat Soğuk, Havza Kaymakamı Alper Tanrısever, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ve mahalle muhtarları eşlik etti.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Havza, Kurt, Köprü, Yolu, Yapılıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı