Haber Detayı
11 Eylül 2016 - Pazar 18:45 Bu haber 1649 kez okundu
 
İlkadım'da bayram temizliği
İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Ekipler, Kurban bayramı öncesi, cadde ve sokaklarda temizlik çalışmalarını titizlikle sürdürüyor.
- Haberi
İlkadım'da bayram temizliği

BAYRAM ÖNCESİ YOĞUN ÇALIŞMA

Belediye ekipleri, bulvar, cadde ve sokaklarda yıkama çalışmalarının yanı sıra hava sıcaklığının artmasıyla birlikte Kurban bayramı öncesi konteynırları yıkayarak dezenfekte çalışması yapıyor. Konteynır yıkama aracı ile çöp konteynırlarını temizleyip, dezenfekte ederek kötü kokuların oluşmasını engelleyen İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Ekipler, Bayram arifesinde çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor.

HALKIMIZIN RAHATI VE HUZURU İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Kurban bayramı öncesi ilçe genelinde vatandaşların bayramlarını rahat ve huzurlu bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla ilçe genelinde temizlik harekatı başlattıklarını söyleyen İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Özcan Yılmaz, " Tüm mahallelerimizde Kurban Bayramı öncesinde temizlik çalışması başlattık. Ekiplerimiz özellikle ana cadde, bulvar, meydan ve sokaklarda temizlik çalışmalarını hassasiyetle sürdürmektedir. Süpürgecilerimiz, sokak yıkama ve konteynır temizleme çalışanlarımız, bayramda da görevlerinin başındadır. Havaların sıcak olması nedeni ile çöp konteynerlerinde kötü kokular oluşuyor bu nedenle konteynerleri de yerinde yıkayarak bu kötü kokunun oluşmasını önlemiş oluyoruz. Yaptığımız bu çalışma ile ilçemizi Kurban Bayramına hazırlamış oluyoruz." dedi

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: İlkadım'da, bayram, temizliği,
Yorumlar
Haber Yazılımı