Haber Detayı
28 Temmuz 2016 - Perşembe 12:10 Bu haber 1754 kez okundu
 
" MEYDANLAR MİLLETİN EVİ OLDU "
Samsun Cumhuriyet Meydanında demokrasi nöbetine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " Milletin evi haline gelen meydanları boş bırakmayalım. Darbe tehdidi püskürtüldü ama tehlike geçmiş değil. " dedi.
SİYASET Haberi

15 Temmuz gününden itibaren Samsun Cumhuriyet Meydanında on binlerce Samsunlu ile birlikte demokrasi nöbetine devam eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok vatandaşlara çağrıda bulundu. Başkan Tok vatandaşların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın evlerinize gidin çağrısını duymadan meydanları terk etmemeleri gerektiğini ifade etti.

Binlerce Samsunlu ile meydanda tek tek bir araya gelerek sohbet eden Başkan Tok günün ilk ışıklarına kadar nöbetini sürdürüyor.

AYNI BAYRAK ALTINDA HERKES EL ELE KOL KOLA

Türk milletinin kitaplara konu olacak destanlara imza attığını ifade eden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, " 15 temmuz darbe girişimi sonucu aziz Türk milletimiz hain, kansız darbecileri püskürterek bir tarih yazmıştır. Dünya tarihinde bir ilke imza atan bu koca yürekli milletimiz darbe yapmak isteyen hainlere darbe yaparak adeta bir korkak gibi kaçmalarına sebep olmuştur. Bizlerde gerek yerel yöneticiler gerek siyasiler olarak Samsun Cumhuriyet Meydanımızda ki demokrasi nöbetimize on binlerce hemşerimiz ile yorulmadan sıkılmadan devam ediyoruz. " diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: ", MEYDANLAR, MİLLETİN, EVİ, OLDU, ",
Yorumlar
Haber Yazılımı