Haber Detayı
18 Ağustos 2016 - Perşembe 13:57 Bu haber 10837 kez okundu
 
Suat Kılıç'tan iddialara Başbakan'lı Cevap
Bir Dönemin Gençlik ve Spor Bakanı ve Samsun Milletvekili Suat Kılıç, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Başbakan Binali Yıldırım'ı ziyaret etti.
SİYASET Haberi
Suat Kılıç'tan iddialara Başbakan'lı Cevap

Ziyaretler sonrasında birlikte çektirdiği resimleri, kişisel facebook sayfasında servis etti.

Bir süredir Samsun yerel basını ve yaygın basında hakkında FETÖ / PDY yapılanması üyesi olduğu iddiaları ve haberleri yeralan ve bazı avukatlar tarafından suç duyurusunda bulunulan Samsun Milletvekili ve  61. Hükümet Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç iddialara, TBMM Başkanı ve Başbakan'ı ziyaret ederek ve birlikte çektirdikleri resimleri servis ederek cevap verdi .


Kılıç, 13 Ağustos'ta Başbakan Binali Yıldırım ile ve 17 Ağustos'ta da TBMM Başkanı İsmail Kahraman'ı ziyaretinde çektirdiği resimleri  kişisel facebook sayfasında yayınladı ve resimlerin altına şu mesajları yazdı:  

"Gazi Meclisimizin Başkanı Sayın İsmail Kahraman büyüğümüze yeni dönemde başarılar diledim. Allah bu zorlu dönemde de TBMM üyelerinin yar ve yardımcısı olsun..."

"Sayın Başbakanımızı ziyaret ettim bugün, Başbakanlık Çankaya Köşkü'nde. Gündemi yoğun mu yoğun. Türkiye için güzel hedefleri var. Allah yar ve yardımcısı olsun. Tabii bizler de elimizden geldiğince, imkanımız yettiğince."

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Suat, Kılıç'tan, iddialara, Başbakan'lı, Cevap,
Yorumlar
Haber Yazılımı