Haber Detayı
21 Ağustos 2016 - Pazar 13:11 Bu haber 1451 kez okundu
 
Türk Milletinin Sabır Taşı Çatladı
MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Türkiye Düşmanı tüm yapıların kökünün kazınması için hükümetin neyi beklediğini sordu.
SİYASET Haberi
Türk Milletinin Sabır Taşı Çatladı

Yazılı bir açıklama yapan Tekin, “ OHAL kapsamında FETÖ terör örgütü ile birlikte PKK ve İŞİD gibi tüm terör örgütleriyle topyekun mücadele edilmesi gerektiğini daha önce söylemiş ve hükümeti uyarmıştık. Türk ve Türkiye düşmanı tüm yapıların kökünün kazınması konusunda  kararlı bir mücadele için hükümet neyi beklemektedir, anlamak mümkün değildir. 

Yaklaşık bir yıldır ülkemiz sürekli terör saldırılarına maruz kalmakta, yüzlerce sivil vatandaşımız polisimiz askerimiz katledilmektedir. Artık terör AKP hükümetinin son 14 yıldır uyguladığı yanlış politikalar sebebiyle Doğuda, Batıda, Kuzeyde, Güneyde, Şehirde, köyde, dağda, kırsalda her yerde can almakta, alçakça ve haince saldırılarını sürdürmektedir. “ dedi.

TÜRK MİLLETİNİN SABIR TAŞI ÇATLADI
Küresel ve Emperyalist güçlerin ülkemizde ki taşeronu konumunda olan katil sürülerin, Devletimizin her kademesine sızdığını bildiren Taner Tekin, “  15 Temmuz ‘da FETÖ  terör örgütü eliyle ülkemizi işgal girişiminde bulunmuş, aşağılık bir kalkışma gerçekleştirmiştir. Türk Milletinin birlik ve beraberlik içerisinde göstermiş olduğu milli ruh karşısında başarılı olamamışlardır. Ancak, bu küresel ve emperyalist Türkiye Düşmanlarının maşası olan başka katil sürüleri eliyle her gün ülkemizi kana bulamaktadırlar. Artık Türk Milletinin sabır taşı çatlamıştır. Milletimiz bu insanlıktan nasibini almamış terör örgütlerinin yok edilmesini beklemektedir. Büyük Türk Milleti bunu gerçekleştirebilecek cesarete, Türkiye Cumhuriyeti Devleti bunu başaracak güce sahiptir. Türk Milletinin öfkesi bu hainleri kendi kanlarında muhakkak ki boğmaya yetecektir. Bugünden tezi yok iktidar OHAL kapsamına tüm terör örgütlerini almalı ve topyekun mücadele etmelidir. Milliyetçi Hareket Partisi verilecek bu mücadelede üzerine düşeni her zaman olduğu gibi sonuna kadar yerine getirecektir.
Bu vesile ile dün gece Gaziantep de yapılan alçakça saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımız başta olmak üzere, bütün şehitlerimize ALLAH 'tan rahmet diliyor, Tüm Türk Milletine Başsağlığı diliyorum...” diye konuştu.

Kaynak: (KHA) - Karadenizhayat Editör: Coşkun ÖZBEK
Etiketler: Türk, Milletinin, Sabır, Taşı, Çatladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı